Rezultati

Na tej strani objavljamo aktualne rezultate naših članov.

6. Spominski turnir DI Sevnica 2019

KONČNI VRSTNI RED 
Mesto Igralec               Društvo  Kat. ELO LRat   Točke MBuch Buch        W-We 
1   (3) Juric,Marko         Zagorje    I 1938 1902    6.0  20.0  28.0   0.0  1.48   
2   (1) Benko,Bostjan       Zagorje   MK 1900 2044    5.5  22.5  31.0   0.0 -0.36   
3   (2) Ahmatovic,Hilmija   Krško      I 1944 1944    5.0  22.5  31.0   0.0 -0.45   
4  (11) Grcar,Janez         Zagorje  III      1679    5.0  18.5  24.5   0.0  2.22   
5  (10) Bajraktarevic,Bajro Zagorje   II 1657 1714    4.5  20.0  26.5   0.0  1.40   
6  (18) Licina,Ahmet        Krško             1000    4.0  19.5  28.0   0.0  3.44   
7   (8) Kocevar,Leopold     Sevnica    I      1772    4.0  19.5  26.0   0.0 -0.26   
8   (7) Cvirn,Ludvik        Sevnica   II      1789    4.0  15.5  22.5   0.0 -0.78   
9  (14) Dvornik,Blaz        Hrastnik          1500    4.0  13.5  20.5   0.0  1.86   
10 (16) Laznik,Milan        Hrastnik          1500    3.5  18.0  24.5   0.0  2.18   
11  (9) Savic,Mihajlo       Ljubljana         1746    3.5  14.0  19.5   0.0 -0.53   
12  (6) Bajda,Albin         Zagorje   II      1795    3.0  20.0  28.5   0.0 -1.07   
13  (5) Mirt,Martin         Sevnica   II      1804    3.0  17.0  25.0   0.0 -0.64   
14 (19) Slivsek,Franjo      Krško             1000    3.0  17.0  23.5   0.0  1.52   
15 (13) Dobrsek,Milan       Krško             1500    3.0  16.5  23.5   0.0  0.82   
16 (12) Spiler,Franc        Krško    III      1677    3.0  15.5  22.0   0.0 -0.76   
17 (15) Hribsek,Drago       Hrastnik          1500    3.0  13.0  17.5   0.0  0.74   
18  (4) Derstvensek,Franc   Sevnica   II      1829    2.0  14.5  20.5   0.0 -3.91   
19 (17) Skerbec,Damjan      Sevnica           1500    1.0  17.0  24.5   0.0 -1.94   

Spominski-turnir-DI-Sevnica-2017Download
Hitropotezni turnir ob prazniku občine Sevnica 2019

POSAMIČNA RAZVRSTITEV
1.  Martin Povše, ŠK Sevnica, 15 točk
2.  Miran Skobe, ŠK Trbovlje, 14 točk
3.  Franc Kotnik, DI Zagorje
 
NAJBOLJŠI SENIOR
Marko Jurič, DI Zagorje, 11 točk (posamično 4. mesto)
 
NAJBOLJŠA IGRALKA
Jelena Topić Božič,ŠK Sevnica, 10.5 točk (posamično 5. mesto)
 
NAJBOLJŠI MLADINEC
Anej Bizjak, ŠD Novo mesto, 10.5 točk (posamično 6. mesto)
 
EKIPNA RAZVRSTITEV
1.  ŠK Milan Majcen Sevnica, 33.5 točk (postava: Martin Povše, Jelena Topić Božič, Miroslav Šibilja)
2.  DI Zagorje, 32 točk (postava: Franc Kotnik, Marko Jurič, Janez Grčar)
3.  ŠK Zagorje, 25 točk Postava: Muharem Džamastagič, Bajro Bajraktevič, Milovan Majstorovič)
 
Nastopilo je 17 igralcev

Več podatkov in rezultatov na naslednji povezavi:
Občinski praznik

Odprto prvenstvo Sevnice Cikllusi 2019: Hitropotezno skupno stanje

Stanje November 2019

  1. Povše Martin 240
  2. Dobaj Bojan  196
  3. Derstvenšek Franc 167
    klub   štev. STANJE VRSTNI
  i  g  r  a  l  e  c (kraj) kat. turn. TOČK RED
1 POVŠE Martin Sevnica MK 8 240 1.
3 DERSTVENŠEK Franc Sevnica II 8 167 3.
4 MIRT Martin Sevnica II 8 155  
5 CVIRN Ludvik Sevnica II 8 132  
6 DOBAJ Bojan Sevnica   8 196 2.
7 ŽVAGEN Franc N. mesto   6 82  
8 BOBNIČ Nina Sevnica wIII 1 10  
9 BLAS Jože Sevnica III 2 29  
10 BREZNIKAR Slavko Sevnica   1 7  
11 GOMBOC Marjan Sevnica   1 8  
12 ŠIBILJA Miroslav Sevnica I 2 29  
13 GLAVAČ Igor Sevnica   2 39  
14 GLAVAČ Leon Sevnica   2 10  
15 GRILC Andrej Sevnica   1 24  
16 TOPIČ Božič Jelena Sevnica   1 15  
17 KUZMIČ Bojan Sevnica   1 14  
18 BLAŽIČ Bojan Sevnica   1 14  
19 POVŠE Žan Sevnica   1 7  
20 SLIVŠEK Slavko Sevnica   1 6  
21 GRAHEK Zdenko Sevnica   1 4,5  
22 BOGOLIN Rado Sevnica   1 4,5  
23 DREO Emil Sevnica   1 2,5  
24 MESAR Jože Sevnica   1 2,5  
25 JESIH Tjaša Sevnica   1 7  
26 JESIH Teja Sevnica   1 6  
27 DANIČIČ Anže Sevnica   1 6  

Odprto prvenstvo Sevnice Cikllusi 2019: Pospešeno skupno stanje

Stanje oktober 2019

    klub   štev. STANJE VRSTNI
  i  g  r  a  l  e  c (kraj) kat. turn. TOČK RED
1 POVŠE Martin Sevnica MK 8 105 1
2 DERSTVENŠEK Fr. Sevnica II 10 102 2
3 MIRT Martin Sevnica II 10 73  
4 CVIRN Ludvik Sevnica II 9 74 3.
5 DOBAJ Bojan Sevnica   6 64  
6 JESIH Tjaša Sevnica   1 5  
7 DREO Emil Sevnica   5 53  

Odprto prvenstvo Sevnice Cikllusi 2019: Veterani skupno stanje

Stanje december 2019

    klub   štev. STANJE VRSTNI
  i  g  r  a  l  e  c (ali  kraj) kat. turn. TOČK RED
1 DERSTVENŠEK Fr. Sevnica II 12 110

2.

2 MIRT Martin Sevnica II 11 57,5 7.
3 CVIRN Ludvik Sevnica II 11 86 4. 
4 BLAS Jože Sevnica III 11 84 5.
5 GOMBOC Marjan Sevnica   5 10 11.
6 BOGOLIN Rado  Sevnica III 11 121

1.

7 BREZNIKAR Slavko Sevnica   8 18  9.
8 MESAR Jože Sevnica   10 32  8.
9 SLIVŠEK Slavko Sevnica   12 66,5 6. 
10 DREO Emil Sevnica   11 89

3.

11 TRČEK Ciril Sevnica I 1 11 10.

DOLENJSKA KADETSKA LIGA 2018/19 – 4. TURNIR (FINALNI) OŠ Mokronog, 10. maj 2019

Uradni rezultati

Pregled najboljših v zgodovini Dolenjske kadetske lige

GT 2019 pospešeno – 2/10 Maribor 23.4.2019
GT 2019 pospešeno – 2/10
Gostilna Tabor, Maribor, 23.4.2019-23.4.2019
 

Aktualni vrstni red
Mesto Ime Rat LRat Klub Točke dLR
1. Marčeta Predrag 0 1245 ŠK Gambit Maribor 8 6,36
2. Vukmirovič Dušan 2146 2218 ŠD Fram 7,5 0,24
3. Cojhter Karl 1962 2073 ŽŠK Maribor 6,5 0,18
4. Mitrovič Boris 2015 2106 ŠD Fram 6,5 -0,42
5. Vizovišek Slavko 1936 1962 ŽŠK Maribor 6 1,02
6. Dominko Darko 1840 1905 ŠD Ptuj 5,5 0,44
7. Dobaj Bojan 1830 1755 ŠK Milan Majcen Sevnica 5,5 1,70
8. Mejal Jože 1925 1905 ŠD Fram 5 0,63
9. Špelec Darko 1990 1992 ŠK Branik Maribor 4,5 -1,12
10. Kodrič Vladimir 1931 2022 ŠK Loška dolina 4,5 -2,29
11. Šardi Darko 1946 2100 ŠD Fram 4,5 -2,88
12. Drevenšek Miran 1746 1838 ŽŠK Maribor 4,5 0,37
13. Bajec Tomaž 1966 1938 ŠK Branik Maribor 4,5 -0,92
14. Zvekič Hajrudin 1803 1803 ŠK Branik Maribor 4,5 0,58
15. Flandija Zvonko 1849 1887 ŠD Kamnica 4,5 -0,35
16. Selišek Leon 1691 1806 ŠD Ptuj 4,5 -0,24
17. Alatič Andrej 1719 1742 ŠK Branik Maribor 4 1,78
18. Kukovec Darko 1853 1880 ŠD Fram 4 -0,38
19. Kužner Ciril 1630 1833 ŠD Ptuj 4 -0,90
20. Gunšek Alfred 1655 1674 ŠD Fram 4 -1,30
21. Silveri Eliot 0 1500   3,5 1,28
22. Jurišič Vladimir 0 1786 ŠK Malečnik 3,5 -1,30
23. Filipovič Dragan 1695 1678 ŠK Branik Maribor 3,5 -0,66
24. Pleič Jure 1714 1618 ŠK Malečnik 2,5 -0,87
25. Brglez Drago 0 1588   1,5 -0,95
             

http://www.sah-zveza.si/turnirji/?tid=7367&pokazi=3
PRVENSTVO POKR. ZVEZE DRUŠTEV UPOKOJENCEV POSAVJA 2019 EKIPNO 18.4.2019

Sevnica, 18. 4. 2019

KONČNI VRSTNI RED

 Mesto         Ekipa                    Meč točke Točke Medseb. SonnT

   1      (4) DU KRSKO 1                    10   19.0    0.0    153.0

   2      (5) DU SEVNICA                     6   11.0    0.0     90.5

   3      (6) DU SENOVO                      6   10.0    0.0     77.5

   4      (2) DU KOSTANJEVICA                5    8.5    0.0     61.5

   5      (3) DU KRSKO  2                    2    6.0    0.0     50.5

   6      (1) DU RADEC                       1    5.5    0.0     46.5

  1. DU SEVNICA 1846.5 6   11.0    0.0   90.5

       (B 4    2)(W 5    3)(B 1    1)(B 3    2)(W 6    3)

  1. Sibilja, Miroslav 0 1964 – 4. 1 + 5. 1 + 1. 1 – 3. 1 + 6. 1  3.0/5  -0.58
  2. Mirt, Martin 0 1804 + 4. 2 – 5. 2 – 1. 2 + 3. 2 + 6. 2  3.0/5  -0.74
  3. Derstvensek, Franc 0 1829 + 4. 3 + 5. 3 – 1. 3 – 3. 3 + 6. 3  3.0/5  -1.01
  4. Cvirn, Ludvik 0 1789 – 4. 4 + 5. 4 – 1. 4 + 3. 4 – 6. 4  2.0/5  -1.93

PRVENSTVO DU POKR. ZVEZE POSAVJE 2019 – POSAMIČNO 18.4.2019

Sevnica, 18.4.2019

Končno stanje

  Mesto       Igralec            FED Kat.ELO  LRat p/m   Točke MBuch Buch  W-We

    1   Šitnik,Igor        Krško   M 2263 2175  U60   7.0  21.0  28.0  1.03 

    2   Žnideršič,Tomaž    Krško   I 1951 1958  U60   5.0  21.5  31.0  0.48 

    3   Derstvenšek,Franc  Sevnica II     1829  U60   5.0  20.0  29.0  0.77 

    4   Ahmatovič,Hilmija  Krško   I 1944 1944  U60   5.0  20.0  29.0  0.23 

    5   Dreo,Emil          Senovo         1677  U20   4.5  21.5  28.0  0.19 

    6   Jug,Stanko         Krško          1000        4.5  16.5  23.5  3.10 

    7   Šibilja,Miroslav   Sevnica I      1964  U60   4.0  21.0  30.5 -0.62 

    8   Bogolin,Rado       Senovo  III    1796  U60   4.0  18.5  28.0  0.35 

    9   Gmajner,Ivan       Krško   I 1847 1955  U60   4.0  16.5  22.5 -2.15 

   10   Petrič,Zdravko     Kostanjevica   1000        4.0  15.5  22.0  2.18 

   11   Tomazin,Jože       Kostanjevica   1694        4.0  15.0  21.5 -0.39 

   12   Slivšek,Slavko     Senovo         1000        4.0  14.5  21.0  3.02 

   13   Cvirn,Ludvik       Sevnica  II    1789  U60   3.0  21.0  32.0 -0.26 

   14   Oštir,Stane        Kostanjevica   1000        3.0  18.0  25.5  0.68 

   15   Mesar,Jože         Radeče         1000        3.0  17.0  23.5  0.68 

   16   Mirt,Martin        Sevnica  II    1804  U60   3.0  16.0  22.0 -3.26 

   17   Gomboc,Marjan      Radeče         1541  U60   3.0  14.5  20.5 -2.15 

   18   Slivšek,Franjo     Senovo         1000        3.0  12.0  17.5  0.26 

   19   Košak,Iztok        Kostanjevica   1000        2.5  17.0  24.0 -0.24 

   20   Breznikar,Slavko   Radeče         1000        2.5  15.0  21.5 -0.16 

   21   Blas,Jože          Radeče   III   1621  U60   2.0  17.0  26.0 -1.84 

   22   Škofljanec ,Dušan  Krško          1000        2.0  14.5  21.0 -1.16 

   23   Doberšek,Franc     Krško          1000        2.0  14.0  19.5 -0.74 

Arbiter: Cvirn L.

WinSvicar, verzija 3.00.03, 7 kol, igr. čas 5 min.igr.

Lastnik: SK Milan Majcen Sevnica

Pokal Kozja 5/9 18.4.2019

Pokal Kozja 4/9Pokal Kozja 5/9
Kozje, 16.5.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                         Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Sušin Ivan        III 1642 1860 SLO ŠK Brežice                   6  19.5  27.0   0.0  0.70
              (1964)         1W13 1B7  1W10 1W3  0B2  1B4  1W6 
  2. Rozman Roman       II 1682 1846 SLO ŠD Pragersko-Gaj             5  21.5  30.0   0.0  0.30
              (1963)         1B4  1W9  0B3  1W10 1W1  =B6  =B5 
  3. Gradišek Bor          1017 1652 SLO Celjski ŠK                 4.5  21.0  29.5   0.0  1.29
              (2008)         1B12 1W5  1W2  0B1  0W6  1B10 =W4 
  4. Grumerec Miha      IV      1715 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice     4.5  20.5  28.5   0.0  1.23
              (1984)         0W2  1B8  1B14 1W5  1B11 0W1  =B3 
  5. Gmajner Ivan        I 1782 1963 SLO ŠK Triglav Krško           4.5  20.0  27.0   0.0 -1.27
              (1957)         1W6  0B3  1W12 0B4  1W14 1B8  =W2 
  6. Pečnik Robert     III      1768 SLO ŠK Brežice                 4.5  20.0  26.5   0.0  0.50
              (1975)         0B5  1W15 1B7  1W11 1B3  =W2  0B1 
  7. Kolar Mišo                 1127 SLO ŠS Kozje                     4  17.5  24.0   0.0  2.35
              (1952)         1B11 0W1  0W6  1B9  0B8  +*16 1W15
  8. Dreo Emil             1411 1665 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica      4  17.5  22.5   0.0 -0.68
              (1952)         0B9  0W4  1B13 1B15 1W7  0W5  1B12
  9. Centrih Bojan              1450 SLO Lesično                      4  15.0  22.0   0.0  0.19
              (1967)         1W8  0B2  0B11 0W7  +*16 1B14 1W10
 10. Slivšek FRANC              1050 SLO Senovo                       3  19.0  27.0   0.0  1.48
              (1957)         +*16 1W14 0B1  0B2  1W13 0W3  0B9 
 11. Bogolin Rado      III      1772 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica      3  17.5  24.0   0.0 -2.57
              (1958)         0W7  1B13 1W9  0B6  0W4  0B12 +*16
 12. Slivšek Slavko             1220 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica      3  16.0  21.0   0.0  1.11
              (1959)         0W3  +*16 0B5  0W14 1B15 1W11 0W8 
 13. Jazbinšek Jože             1561 SLO ŠS Kozje                     3  13.5  20.0   0.0 -1.13
              (1953)         0B1  0W11 0W8  +*16 0B10 1W15 1B14
 14. Rajgl Jožko           1342 1392 SLO ŠS Kozje                     2  15.5  20.5   0.0 -1.05
              (1961)         1W15 0B10 0W4  1B12 0B5  0W9  0W13
 15. Muškatevc Matevž           1369 SLO ŠS Kozje                     1  14.5  21.0   0.0 -2.45
              (2008)         0B14 0B6  +*16 0W8  0W12 0B13 0B7

Pokal Kozja 4/9 18.4.2019
Pokal Kozja 4/9
Kozje, 18.4.2019-18.4.2019

Aktualni vrstni red
Mesto Ime Rat LRat Klub Točke dLR
1. Rozman Roman 1633 1854 ŠD Pragersko-Gaj 6 1,53
2. Sušin Ivan 1654 1848 ŠK Brežice 5,5 0,82
3. Gmajner Ivan 1806 1978 ŠK Triglav Krško 4,5 -1,00
4. Grumerec Miha 0 1700 ŠD SIJ Acroni Jesenice 4,5 0,61
5. Slivšek Slavko 0 1158 ŠK Milan Majcen Sevnica 4,5 2,47
6. Pečnik Robert 0 1775 ŠK Brežice 4 -0,46
7. SLIVŠEK FRANC 0 1000 SENOVO 4 2,00
8. Dreo Emil 0 1667 ŠK Milan Majcen Sevnica 3,5 -0,09
9. Jazbinšek Jože 0 1559 ŠS kOZJE 3,5 0,07
10. Gradišek Bor 1006 1658 Celjski ŠK 3,5 -0,59
11. Bogolin Rado 0 1796 ŠK Milan Majcen Sevnica 3 -1,60
12. Kolar Mišo 0 1125 ŠS kOZJE 3 0,06
13. Rajgl Jožko 0 1437 ŠS KOZJE 3 -1,82
14. Centrih Bojan 0 1462 ŠS Kozje 2,5 -0,48
15. Kiderič Florijan 0 1108 ŠS KOZJE 1 -1,52

OSNOVNOŠOLSKO POSAMIČNO DP DO 9 LET- UČENCI Šmarje – Sap, 13.4.2019

Šmarje – Sap, 13.4.2019 (168 igralcev)

  1. Daničič,Anže SLO      1123 OŠ Boštanj                 5.0    XXX 43.5

145. Smrekar,Bruno           1000 OŠ Boštanj                 3.0    XXX 28.5

OSNOVNOŠOLSKO EKIPNO DP DO 12 LET – UČENKE: Šmarje – Sap, 13.4.2019

Šmarje – Sap, 13.4.2019

(14 ekip)
7. OŠ Sava Kladnika Sevnica   1536.7                           7   42.5   10.5   81.3
       (W 6  1.5)(B 2    0)(W 5    1)(B10    1)(B14    3)(W12    2)(W13    2)
1. Jesih, Tjaša   1586 = 6. 1 – 2. 1 + 5. 1 -10. 1 +14. 1 +12. 1 -13. 1  3.5/7  -0.98
2. Jesih, Teja    1524 – 6. 2 – 2. 2 – 5. 2 +10. 2 +14. 3 +12. 2 +13. 2  4.0/7  -1.12
3. Štigl, Klara   1500        – 2. 3        -10. 3        -12. 4         0.0/3  -2.34
4. Strlekar, Nina 1500 + 6. 3        – 5. 3        +14. 4        +13. 3  3.0/4   0.34
 
13. OŠ Milana Majcna Šentjanž  1357.3                          4   45.0    9.0   73.5
       (W 8    1)(B 5    1)(B11    1)(W14    2)(B12    2)(W 4    1)(B 7    1)
1. Vozelj, Ajda   1418 – 8. 1 + 5. 1 -11. 1 +14. 1 +12. 1 + 4. 1 + 7. 1  5.0/7   1.82
2. Rozman, Tadeja 1154 + 8. 2 – 5. 2 +11. 2 +14. 2 +12. 2 – 4. 2 – 7. 2  4.0/7   2.09
3. Knez Majcen,Iza1500 – 8. 3 – 5. 3 -11. 3 -14. 3 -12. 3 – 4. 3 – 7. 4  0.0/7  -4.38

OBČINSKI PRAZNIK SEVNICE 2018 10.11.2018

OBČINSKI PRAZNIK SEVNICE 2018                           Sevnica, 10.11.2018

Končno stanje

Mesto   Igralec             kraj    Kat.ELO  LRat p/m  Točke  MBuch Buch  W-We

1   (2) Povše,Martin        Sevnica MK       2045        6.0  21.0  29.5  0.89 

2   (1) Topić Božič,Jelena  Sevnica WMK      2083        5.0  20.5  29.5 -0.41 

3   (6) Sušin,Aljaž         Brežice III      1846        5.0  20.0  27.0  1.45 

4   (3) Bizjak,Anej         Brežice     1414 1953  U15   4.5  19.5  27.5 -0.11 

5  (17) Dobaj,Bojan         Sevnica          1500        4.5  18.0  24.0  2.84 

6   (4) Glavač,Igor         Sevnica II       1912        4.0  22.0  30.0  0.04 

7   (7) Pajek,Tjaša         Novo mesto III   1834  U15   4.0  21.5  30.5  0.10 

8  (11) Sušin,Ivan          Brežice III      1734        4.0  21.0  30.0  1.84 

9  (15) Bizjak,Alja         Brežice     1400 1500  U15   4.0  12.5  16.5  1.37 

10 (10) Cvirn,Ludvik        Sevnica II       1809  U60   3.5  21.5  30.5 -0.38 

11  (9) Kajtna,Klemen       Sevnica          1819  U15   3.5  16.0  21.0 -1.26 

12  (5) Derstvenšek,Franc   Sevnica II       1850  U60   3.0  18.5  25.0 -1.98 

13  (8) Mirt,Martin         Sevnica II      1 832  U60   3.0  15.0  22.0 -1.02 

14 (13) Bizjak,Andrej       Brežice     1585 1648        3.0  14.5  18.5 -0.33 

15 (14) Bizjak,Alexei       Brežice     1524 1520  U15   2.0  16.5  21.5 -0.74 

16 (12) Bobnič,Nina         Sevnica          1658  U15   2.0  15.5  19.5 -1.68 

17 (16) Božičnik,Ivan       Brežice          1500        2.0  13.5  17.5 -0.62 

18 (18) Vodenik, Adam                        1500        0.0  14.5  21.0 -0.56 

Arbiter: Topič Božič Jelena/L. Cvirn

EKIPNI VRSTNI RED                      
                       
Mesto   E  k  i  p  a T     o     č     k     e      Upoštevani  igralci Skupaj
1. SEVNICA   1 6 5 4,5   Povše,Topič,Dobaj   15,5
2. BREŽICE    1 5 4,5 4   Sušin A.,Bizjak An.,Sušin I. 13,5
3. SEVNICA   2 4 3,5 3,5   Glavač,Cvirn,Kajtna   11
4. BREŽICE    2 4 3 2   Bizjak Alja,Andrej,,Alexei 9
5. SEVNICA    3 3 3 2   Derstvenšek,Mirt,Bobnič 8
6. NOVO MESTO 4       Pajek       4
7. BREŽICE     3 2       Božičnik       2
 

 

                     

Z nadaljevanjem se strinjate z uporabo piškotkov. več informacij

Nastavitve piškotkov za to spletno stran so omogočene za najboljšo uporabniško izkušnjo. Če nadaljujete z uporabo te spletne strani brez spreminjanja nastavitev piškotkov ali kliknete "Sprejmi" potem soglašate z njihovo uporabo.

Zapri