Rezultati

Na tej strani objavljamo aktualne rezultate naših članov.

KONČNI VRSTNI RED 
Mesto Igralec               Društvo  Kat. ELO LRat   Točke MBuch Buch        W-We 
1   (3) Juric,Marko         Zagorje    I 1938 1902    6.0  20.0  28.0   0.0  1.48   
2   (1) Benko,Bostjan       Zagorje   MK 1900 2044    5.5  22.5  31.0   0.0 -0.36   
3   (2) Ahmatovic,Hilmija   Krško      I 1944 1944    5.0  22.5  31.0   0.0 -0.45   
4  (11) Grcar,Janez         Zagorje  III      1679    5.0  18.5  24.5   0.0  2.22   
5  (10) Bajraktarevic,Bajro Zagorje   II 1657 1714    4.5  20.0  26.5   0.0  1.40   
6  (18) Licina,Ahmet        Krško             1000    4.0  19.5  28.0   0.0  3.44   
7   (8) Kocevar,Leopold     Sevnica    I      1772    4.0  19.5  26.0   0.0 -0.26   
8   (7) Cvirn,Ludvik        Sevnica   II      1789    4.0  15.5  22.5   0.0 -0.78   
9  (14) Dvornik,Blaz        Hrastnik          1500    4.0  13.5  20.5   0.0  1.86   
10 (16) Laznik,Milan        Hrastnik          1500    3.5  18.0  24.5   0.0  2.18   
11  (9) Savic,Mihajlo       Ljubljana         1746    3.5  14.0  19.5   0.0 -0.53   
12  (6) Bajda,Albin         Zagorje   II      1795    3.0  20.0  28.5   0.0 -1.07   
13  (5) Mirt,Martin         Sevnica   II      1804    3.0  17.0  25.0   0.0 -0.64   
14 (19) Slivsek,Franjo      Krško             1000    3.0  17.0  23.5   0.0  1.52   
15 (13) Dobrsek,Milan       Krško             1500    3.0  16.5  23.5   0.0  0.82   
16 (12) Spiler,Franc        Krško    III      1677    3.0  15.5  22.0   0.0 -0.76   
17 (15) Hribsek,Drago       Hrastnik          1500    3.0  13.0  17.5   0.0  0.74   
18  (4) Derstvensek,Franc   Sevnica   II      1829    2.0  14.5  20.5   0.0 -3.91   
19 (17) Skerbec,Damjan      Sevnica           1500    1.0  17.0  24.5   0.0 -1.94   
POSAMIČNA RAZVRSTITEV
1.  Martin Povše, ŠK Sevnica, 15 točk
2.  Miran Skobe, ŠK Trbovlje, 14 točk
3.  Franc Kotnik, DI Zagorje
 
NAJBOLJŠI SENIOR
Marko Jurič, DI Zagorje, 11 točk (posamično 4. mesto)
 
NAJBOLJŠA IGRALKA
Jelena Topić Božič,ŠK Sevnica, 10.5 točk (posamično 5. mesto)
 
NAJBOLJŠI MLADINEC
Anej Bizjak, ŠD Novo mesto, 10.5 točk (posamično 6. mesto)
 
EKIPNA RAZVRSTITEV
1.  ŠK Milan Majcen Sevnica, 33.5 točk (postava: Martin Povše, Jelena Topić Božič, Miroslav Šibilja)
2.  DI Zagorje, 32 točk (postava: Franc Kotnik, Marko Jurič, Janez Grčar)
3.  ŠK Zagorje, 25 točk Postava: Muharem Džamastagič, Bajro Bajraktevič, Milovan Majstorovič)
 
Nastopilo je 17 igralcev

Več podatkov in rezultatov na naslednji povezavi:
Občinski praznik

Stanje November 2019

  1. Povše Martin 240
  2. Dobaj Bojan  196
  3. Derstvenšek Franc 167
  klub štev.STANJEVRSTNI
 i  g  r  a  l  e  c(kraj)kat.turn.TOČKRED
1POVŠE MartinSevnicaMK82401.
3DERSTVENŠEK FrancSevnicaII81673.
4MIRT MartinSevnicaII8155 
5CVIRN LudvikSevnicaII8132 
6DOBAJ BojanSevnica 81962.
7ŽVAGEN FrancN. mesto 682 
8BOBNIČ NinaSevnicawIII110 
9BLAS JožeSevnicaIII229 
10BREZNIKAR SlavkoSevnica 17 
11GOMBOC MarjanSevnica 18 
12ŠIBILJA MiroslavSevnicaI229 
13GLAVAČ IgorSevnica 239 
14GLAVAČ LeonSevnica 210 
15GRILC AndrejSevnica 124 
16TOPIČ Božič JelenaSevnica 115 
17KUZMIČ BojanSevnica 114 
18BLAŽIČ BojanSevnica 114 
19POVŠE ŽanSevnica 17 
20SLIVŠEK SlavkoSevnica 16 
21GRAHEK ZdenkoSevnica 14,5 
22BOGOLIN RadoSevnica 14,5 
23DREO EmilSevnica 12,5 
24MESAR JožeSevnica 12,5 
25JESIH TjašaSevnica 17 
26JESIH TejaSevnica 16 
27DANIČIČ AnžeSevnica 16 

Stanje oktober 2019

  klub štev.STANJEVRSTNI
 i  g  r  a  l  e  c(kraj)kat.turn.TOČKRED
1POVŠE MartinSevnicaMK81051
2DERSTVENŠEK Fr.SevnicaII101022
3MIRT MartinSevnicaII1073 
4CVIRN LudvikSevnicaII9743.
5DOBAJ BojanSevnica 664 
6JESIH TjašaSevnica 15 
7DREO EmilSevnica 553 

Stanje december 2019

  klub štev.STANJEVRSTNI
 i  g  r  a  l  e  c(ali  kraj)kat.turn.TOČKRED
1DERSTVENŠEK Fr.SevnicaII12110

2.

2MIRT MartinSevnicaII1157,57.
3CVIRN LudvikSevnicaII11864. 
4BLAS JožeSevnicaIII11845.
5GOMBOC MarjanSevnica 51011.
6BOGOLIN Rado SevnicaIII11121

1.

7BREZNIKAR SlavkoSevnica 818 9.
8MESAR JožeSevnica 1032 8.
9SLIVŠEK SlavkoSevnica 1266,56. 
10DREO EmilSevnica 1189

3.

11TRČEK CirilSevnicaI11110.

 

 
 

Sevnica, 18. 4. 2019

KONČNI VRSTNI RED

 Mesto         Ekipa                    Meč točke Točke Medseb. SonnT

   1      (4) DU KRSKO 1                    10   19.0    0.0    153.0

   2      (5) DU SEVNICA                     6   11.0    0.0     90.5

   3      (6) DU SENOVO                      6   10.0    0.0     77.5

   4      (2) DU KOSTANJEVICA                5    8.5    0.0     61.5

   5      (3) DU KRSKO  2                    2    6.0    0.0     50.5

   6      (1) DU RADEC                       1    5.5    0.0     46.5

  1. DU SEVNICA 1846.5 6   11.0    0.0   90.5

       (B 4    2)(W 5    3)(B 1    1)(B 3    2)(W 6    3)

  1. Sibilja, Miroslav 0 1964 – 4. 1 + 5. 1 + 1. 1 – 3. 1 + 6. 1  3.0/5  -0.58
  2. Mirt, Martin 0 1804 + 4. 2 – 5. 2 – 1. 2 + 3. 2 + 6. 2  3.0/5  -0.74
  3. Derstvensek, Franc 0 1829 + 4. 3 + 5. 3 – 1. 3 – 3. 3 + 6. 3  3.0/5  -1.01
  4. Cvirn, Ludvik 0 1789 – 4. 4 + 5. 4 – 1. 4 + 3. 4 – 6. 4  2.0/5  -1.93

Sevnica, 18.4.2019

Končno stanje

  Mesto       Igralec            FED Kat.ELO  LRat p/m   Točke MBuch Buch  W-We

    1   Šitnik,Igor        Krško   M 2263 2175  U60   7.0  21.0  28.0  1.03 

    2   Žnideršič,Tomaž    Krško   I 1951 1958  U60   5.0  21.5  31.0  0.48 

    3   Derstvenšek,Franc  Sevnica II     1829  U60   5.0  20.0  29.0  0.77 

    4   Ahmatovič,Hilmija  Krško   I 1944 1944  U60   5.0  20.0  29.0  0.23 

    5   Dreo,Emil          Senovo         1677  U20   4.5  21.5  28.0  0.19 

    6   Jug,Stanko         Krško          1000        4.5  16.5  23.5  3.10 

    7   Šibilja,Miroslav   Sevnica I      1964  U60   4.0  21.0  30.5 -0.62 

    8   Bogolin,Rado       Senovo  III    1796  U60   4.0  18.5  28.0  0.35 

    9   Gmajner,Ivan       Krško   I 1847 1955  U60   4.0  16.5  22.5 -2.15 

   10   Petrič,Zdravko     Kostanjevica   1000        4.0  15.5  22.0  2.18 

   11   Tomazin,Jože       Kostanjevica   1694        4.0  15.0  21.5 -0.39 

   12   Slivšek,Slavko     Senovo         1000        4.0  14.5  21.0  3.02 

   13   Cvirn,Ludvik       Sevnica  II    1789  U60   3.0  21.0  32.0 -0.26 

   14   Oštir,Stane        Kostanjevica   1000        3.0  18.0  25.5  0.68 

   15   Mesar,Jože         Radeče         1000        3.0  17.0  23.5  0.68 

   16   Mirt,Martin        Sevnica  II    1804  U60   3.0  16.0  22.0 -3.26 

   17   Gomboc,Marjan      Radeče         1541  U60   3.0  14.5  20.5 -2.15 

   18   Slivšek,Franjo     Senovo         1000        3.0  12.0  17.5  0.26 

   19   Košak,Iztok        Kostanjevica   1000        2.5  17.0  24.0 -0.24 

   20   Breznikar,Slavko   Radeče         1000        2.5  15.0  21.5 -0.16 

   21   Blas,Jože          Radeče   III   1621  U60   2.0  17.0  26.0 -1.84 

   22   Škofljanec ,Dušan  Krško          1000        2.0  14.5  21.0 -1.16 

   23   Doberšek,Franc     Krško          1000        2.0  14.0  19.5 -0.74 

Arbiter: Cvirn L.

WinSvicar, verzija 3.00.03, 7 kol, igr. čas 5 min.igr.

Lastnik: SK Milan Majcen Sevnica

 
 
 
 

Šmarje – Sap, 13.4.2019 (168 igralcev)

  1. Daničič,Anže SLO      1123 OŠ Boštanj                 5.0    XXX 43.5

145. Smrekar,Bruno           1000 OŠ Boštanj                 3.0    XXX 28.5

Šmarje – Sap, 13.4.2019

(14 ekip)
7. OŠ Sava Kladnika Sevnica   1536.7                           7   42.5   10.5   81.3
       (W 6  1.5)(B 2    0)(W 5    1)(B10    1)(B14    3)(W12    2)(W13    2)
1. Jesih, Tjaša   1586 = 6. 1 – 2. 1 + 5. 1 -10. 1 +14. 1 +12. 1 -13. 1  3.5/7  -0.98
2. Jesih, Teja    1524 – 6. 2 – 2. 2 – 5. 2 +10. 2 +14. 3 +12. 2 +13. 2  4.0/7  -1.12
3. Štigl, Klara   1500        – 2. 3        -10. 3        -12. 4         0.0/3  -2.34
4. Strlekar, Nina 1500 + 6. 3        – 5. 3        +14. 4        +13. 3  3.0/4   0.34
 
13. OŠ Milana Majcna Šentjanž  1357.3                          4   45.0    9.0   73.5
       (W 8    1)(B 5    1)(B11    1)(W14    2)(B12    2)(W 4    1)(B 7    1)
1. Vozelj, Ajda   1418 – 8. 1 + 5. 1 -11. 1 +14. 1 +12. 1 + 4. 1 + 7. 1  5.0/7   1.82
2. Rozman, Tadeja 1154 + 8. 2 – 5. 2 +11. 2 +14. 2 +12. 2 – 4. 2 – 7. 2  4.0/7   2.09
3. Knez Majcen,Iza1500 – 8. 3 – 5. 3 -11. 3 -14. 3 -12. 3 – 4. 3 – 7. 4  0.0/7  -4.38

OBČINSKI PRAZNIK SEVNICE 2018                           Sevnica, 10.11.2018

Končno stanje

Mesto   Igralec             kraj    Kat.ELO  LRat p/m  Točke  MBuch Buch  W-We

1   (2) Povše,Martin        Sevnica MK       2045        6.0  21.0  29.5  0.89 

2   (1) Topić Božič,Jelena  Sevnica WMK      2083        5.0  20.5  29.5 -0.41 

3   (6) Sušin,Aljaž         Brežice III      1846        5.0  20.0  27.0  1.45 

4   (3) Bizjak,Anej         Brežice     1414 1953  U15   4.5  19.5  27.5 -0.11 

5  (17) Dobaj,Bojan         Sevnica          1500        4.5  18.0  24.0  2.84 

6   (4) Glavač,Igor         Sevnica II       1912        4.0  22.0  30.0  0.04 

7   (7) Pajek,Tjaša         Novo mesto III   1834  U15   4.0  21.5  30.5  0.10 

8  (11) Sušin,Ivan          Brežice III      1734        4.0  21.0  30.0  1.84 

9  (15) Bizjak,Alja         Brežice     1400 1500  U15   4.0  12.5  16.5  1.37 

10 (10) Cvirn,Ludvik        Sevnica II       1809  U60   3.5  21.5  30.5 -0.38 

11  (9) Kajtna,Klemen       Sevnica          1819  U15   3.5  16.0  21.0 -1.26 

12  (5) Derstvenšek,Franc   Sevnica II       1850  U60   3.0  18.5  25.0 -1.98 

13  (8) Mirt,Martin         Sevnica II      1 832  U60   3.0  15.0  22.0 -1.02 

14 (13) Bizjak,Andrej       Brežice     1585 1648        3.0  14.5  18.5 -0.33 

15 (14) Bizjak,Alexei       Brežice     1524 1520  U15   2.0  16.5  21.5 -0.74 

16 (12) Bobnič,Nina         Sevnica          1658  U15   2.0  15.5  19.5 -1.68 

17 (16) Božičnik,Ivan       Brežice          1500        2.0  13.5  17.5 -0.62 

18 (18) Vodenik, Adam                        1500        0.0  14.5  21.0 -0.56 

Arbiter: Topič Božič Jelena/L. Cvirn

EKIPNI VRSTNI RED

           
            

Mesto

  E  k  i  p  a

T     o     č     k     e

     Upoštevani  igralci

Skupaj

1.

SEVNICA   1

6

5

4,5

 

Povše,Topič,Dobaj

 

15,5

2.

BREŽICE    1

5

4,5

4

 

Sušin A.,Bizjak An.,Sušin I.

13,5

3.

SEVNICA   2

4

3,5

3,5

 

Glavač,Cvirn,Kajtna

 

11

4.

BREŽICE    2

4

3

2

 

Bizjak Alja,Andrej,,Alexei

9

5.

SEVNICA    3

3

3

2

 

Derstvenšek,Mirt,Bobnič

8

6.

NOVO MESTO

4

   

Pajek

   

4

7.

BREŽICE     3

2

   

Božičnik

   

2

 

 

           

Z nadaljevanjem se strinjate z uporabo piškotkov. več informacij

Nastavitve piškotkov za to spletno stran so omogočene za najboljšo uporabniško izkušnjo. Če nadaljujete z uporabo te spletne strani brez spreminjanja nastavitev piškotkov ali kliknete "Sprejmi" potem soglašate z njihovo uporabo.

Zapri